Sekretarka/Sekretarz

PPUH "Dekom" Sp. z o.o.O firmie

PPUH "Dekom" Sp. z o.o.

Wały Piastowskie 24

Gdańsk

PPUH „Dekom” Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zarządzająca obiektami hotelowymi i biurowymi w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynowanie przepływu informacji między Zarządem a pozostałymi jednostkami organizacyjnymi,
  • sporządzanie umów, aneksów, redagowanie pism,
  • skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • zamawianie artykułów biurowych, spożywczych,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz znajomość systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

Oferta:

  • praca w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • miła atmosfera w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy