Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz

Blumenbecker Engineering Polska

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcyjna gości i koordynacja spotkań

  • Monitorowanie porządku w biurze

  • Koordynowanie obiegu dokumentów kosztowych

  • Koordynowanie współpracy z wybranymi usługodawcami

  • Rejestrowanie, selekcjonowanie, odbieranie i rozsyłanie informacji przychodzących, maili, faktur, listów, paczek i przesyłek kurierskich

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze

  • Przygotowywanie korespondencji i paczek

  • Wspieranie działów w bieżących zadaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Jeśli lubisz pracować wśród ludzi, z ludźmi i dla ludzi

  • Jeśli postrzegasz sekretariat jako serce biura - miejsce, dzięki któremu inni mogą pracować w odpowiednim rytmie i tempie

  • Jeśli siebie-Sekretarkę/Sekretarza postrzegasz jako gospodarza, a więc osobę odpowiedzialną za przestrzeń biurową w każdym jej aspekcie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość j. niemieckiego)

To oferujemy

  • Rozwój oraz wdrożenie

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach dla klientów na całym świecie

  • Nieprzeciętnie dobry zespół Inżynierów, z którymi będziesz współpracować

  • Pakiet socjalny, w którym odnajdziesz dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, do której możesz dołączyć z rodziną oraz pakiet sportowy, który wybierzesz według swoich korzyści

  • Świetną atmosferę, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Zapoznamy się z Twoją aplikacją

3

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną

4

Zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną

5

Podejmiemy decyzję

6

Powitamy Cię w Zespole!

Firma Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem, kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Sekretarka/Sekretarz (umowa na zastępstwo 18 miesięcy)

Szukamy osoby, która będzie wspierała naszą firmę w obszarze administracyjno-biurowym.