Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Sekretarz

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "SILESIA"O firmie

  • Głuszców 9
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "SILESIA"

Głuszców 9

Katowice

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa firmowej korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • prowadzenie terminarza spotkań i narad członków Zarządu
    i ich obsługa
  • kierowanie zainteresowanych stron do członków Zarządu
    lub poszczególnych komórek Spółdzielni
  • dbanie o wizerunek i sprawne funkcjonowanie biura
  • wykonywanie innych zadań w zależności od bieżących potrzeb.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, asertywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • rozwój umiejętności zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy.