Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz

Kancelaria Adwokacka Przemysław NowakowskiO firmie

2 450‐2 900 zł brutto / mies.

Kancelaria Adwokacka Przemysław Nowakowski

Prezydenta Gabriela Narutowicza 44

Łódź

Jesteśmy Kancelarią Adwokacką świadczącą usługi od 1999 roku zyskując opinię niezwykle rzetelnej i dbającej o dobro swoich Klientów. Kancelaria specjalizuje się w sporach sądowych. W szczególności w sprawach odszkodowawczych, ubezpieczeń gospodarczych, błędów w sztuce medycznej, wypadków komunikacyjnych oraz wypadków przy pracy, a także zamówień publicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa sekretariatu Kancelarii oraz kompleksowa organizacja pracy biura
  • Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych
  • Koordynacja terminarza Kancelarii
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Umawianie spotkań z klientami Kancelarii
  • Zarządzanie finansami - kontrola rozliczeń, wystawianie faktur, nadzorowanie wpływu należności
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Kancelarii
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Załatwianie bieżących spraw administracyjno - organizacyjnych
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym
  • Zaopatrzenie w artykuły biurowe, artykuły spożywcze, środki czystości
  • Inne prace administracyjno-biurowe

WYMAGANIA:

  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, sumienność, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach: 7:00 - 15:00 oraz 13:00 - 21:00
  • Wykształcenie średnie i wyższe
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej Kancelarii
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy