Sekretarka/Sekretarz

  • Teolin (pow. łódzki wschodni), Łódź, łódzkie
  • Teolin 18B, 92-701 Teolin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-08-28
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-09-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

    Aktualnie do Onninen Sp. z o.o. – firmy ze skandynawskim rodowodem i kulturą pracy – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Teolin k/Łodzi

    Główne zadania:

    • Obsługa recepcji/sekretariatu firmy.
    • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji, dokumentów, przesyłek kurierskich, poczty.
    • Obsługa spotkań, narad oraz szkoleń organizowanych w biurze.
    • Zamawiania artykułów spożywczych, biurowych, wizytówek, pieczątek i kopert firmowych.
    • Współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie.
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i o estetyczny wygląd biura.
    • Wsparcie organizacji podróży służbowych.
    • Obsługa platformy do ankiet wewnątrzfirmowych.
    • Wsparcie w działaniach administracyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Dobra znajomość aplikacji MS Office.
    • Umiejętność organizowania pracy własnej, systematyczność, dokładność.
    • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne.
    • Asertywność i pozytywny stosunek do ludzi.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    Stabilne warunki zatrudnienia
    Szkolenia
     i warsztaty
    Prywatna
    opieka medyczna
    Pakiet benefitów
    Ubezpieczenie grupowe

    Praca w środowisku międzynarodowym
    Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Pyszna kawa
    Telefon
    i laptop

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.