Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Sekretarz

Syntea Spółka Akcyjna

  • Wojciechowska 9A, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wojciechowska 9A

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kancelaryjna sekretariatu, w tym: prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji,

  • odbieranie telefonicznych połączeń przychodzących oraz łączenie rozmów,

  • przygotowywanie pism, dokumentów firmowych i zestawień,

  • realizacja działań administracyjnych związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura: w tym: organizacja biura, negocjacje umów oraz czuwanie nad zaopatrzeniem w artykuły biurowe i spożywcze,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami i podmiotami zewnętrznymi,

  • pomoc w organizacji i obsłudze spotkań i wydarzeń firmowych,

  • przygotowywanie do archiwizacji i niszczenie dokumentów,

  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd i aktywne wsparcie prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz sprzętu biurowego,

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywania zadań,

  • proaktywna postawa: zaangażowanie, entuzjazm i chęć rozwoju,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • stabilne i elastyczne warunki zatrudnieniowe w firmie o wieloletniej tradycji,

  • pracę w atrakcyjnym budynku w świeżo wyremontowanym biurze.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Syntea S.A. rozpoczęła działalność na rynku w 2003 roku i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych usług edukacyjnych powiązanych z doradztwem, aktywizacją i pośrednictwem zawodowym. Mniejszościowym akcjonariuszem Spółki jest Aptech Ltd. jedna z największych na świecie instytucji edukacyjnych. Syntea S.A. jest liderem Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Sektorze Nowoczesnych Usług Biznesowych i aktywnie wpływa na budowę strategii wykorzystania narzędzi Sztucznej Inteligencji, Wirtualnej Rzeczywistości, Internetu Rzeczy, Blockchain, Chmury Obliczeniowej czy Big Data w przygotowaniu pracowników dla nowoczesnych gałęzi gospodarki.

Przewiń do profilu firmy