Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oddział Terenowy Telewizji Polskiej S.A.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów,
  • zarządzanie dokumentami Jednostki (skanowanie, archiwizacja, wysyłka),
  • organizowanie i rozliczanie podróży służbowych (krajowych i zagranicznych),
  • organizacja i koordynacja spotkań oraz obsługa gości,
  • tworzenie raportów lub planów działania na zlecenie dyrektora biura (Excel),
  • zapewnianie efektywnego przepływu informacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi.

Oczekujemy:·

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office (tworzenie zestawień i raportów w  MS Excel),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy,
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz wspieranego zespołu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą sekretariatu.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę, zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy