Sekretarka / Sekretarz

  • Oświęcim, Zator, Chrzanów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARGO-HYTOS jest jednym ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Czechach i Indiach. W fabrykach i kilkunastu oddziałach na całym świecie pracuje blisko 1300 osób. Polski oddział ARGO-HYTOS poszukuje kandydata na stanowisko:
    SEKRETARKA / SEKRETARZ
    miejsce pracy: Zator
    umowa na zastępstwo: 12 miesięcy

    Obowiązki:

    • kompleksowa obsługa sekretariatu
    • koordynacja obiegu dokumentów
    • prowadzenie korespondencji w j. polskim i angielskim

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego (kryterium obowiązkowe)
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word)
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność
    • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność oraz samodzielność
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo na okres 12 miesięcy
    • szkolenie z obsługi systemu SAP
    • możliwość rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym zespole

    Prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    ARGO-HYTOS Polska sp. z o.o.   ul. Władysława Grabskiego 27   32-640 Zator   tel. 33  873 16 52