Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka/Sekretarz - Pomoc księgowa

"ARI GROUP" sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Opis

Nasza firma jest obecne na rynku od 2008 roku. Od momentu powstania koncentrujemy się na potrzebach klientów, działamy zdecydowanie i kompetentnie. Rozwijamy się dynamicznie oferując szeroki wachlarz usług księgowych.

Nasz zespół to fachowcy, młodzi i energiczni z dużym doświadczeniem w biznesie. Nieustannie szkolimy się i rozwijamy własne kompetencje, byś miał pewność i gwarancję najlepszych i solidnych usług.

Uznajemy jedynie najwyższe standardy w biznesie dbając by stanowiło to o naszej sile i pozytywnie wyróżniało nas na tle konkurencji.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona jako pomoc księgowa - sekretarka/sekretarz, będzie odpowiedzialna za:

  • Pomoc w prowadzeniu księgowości
  • Obsługę i prowadzenie biura
  • Dbanie o dostawy potrzebnych artykułów oraz niezbędnych materiałów biurowych
  • Przyjmowanie i obsługę klientów przestrzegając zasad bezpieczeństwa podczas pandemii
  • Prowadzenie rejestracji poczty przychodzącej oraz wychodzącej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w biurze

Wymagania:

  • Osoby w trakcie studiów - kierunki rachunkowość/finanse/ekonomia będą dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i miłe usposobienie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolności analityczne oraz zamiłowanie do pracy z liczbami
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery,
  • Zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole.
  • Możliwość dopasowania grafiku z przebiegiem studiów

Ogłoszenie archiwalne