Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Sekretarz

Estrada PoznańskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa funkcjonowania sekretariatu naszej Instytucji

  • przyjmowanie, wysyłka i rejestrowanie korespondencji (listy, paczki) przychodzącej i wychodzącej oraz udzielanie informacji w tym zakresie

  • przygotowanie i obsługa spotkań z gośćmi Instytucji oraz spotkań wewnętrznych organizowanych przez kadrę zarządzającą

  • prowadzenie spraw administracyjno-biurowych Instytucji oraz przygotowywanie na polecenie Dyrektora i Zastępców Dyrektora pism w powyższym zakresie

  • przygotowywanie raportów, prezentacji, zestawień, sprawozdań oraz innych niezbędnych dokumentów

  • przygotowywanie upoważnień, pełnomocnictw oraz zarządzeń

  • koordynacja obiegu informacji w Instytucji

  • utrzymywanie kontaktów z partnerami Instytucji

  • dbanie o wizerunek instytucji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie działań

  • umiejętności obsługi pakietu MS Office, oraz sprzętu biurowego (ksero, drukarka, skaner)

  • umiejętność pracy z dokumentami i redagowania pism (edytowanie, formatowanie)

  • odpowiedzialność, samodzielność, punktualność oraz terminowość

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność jasnej i czytelnej komunikacji oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • wysoka kultura osobista oraz dyskrecja

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • znajomość języka angielskiego oraz znajomość zagadnień związanych z kulturą będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę gwarantująca stabilność zatrudnienia

  • normowany czas pracy

  • jasny i czytelny sposób wynagradzania i oceny pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w ciekawym środowisku

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach, nauka języka

  • możliwość udziału w wydarzeniach realizowanych przez Estradę Poznańską

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Estrada Poznańska

Estrada Poznańska poszukuje do swojego zespołu osoby, która poprowadzi sekretariat naszej Instytucji. Jako Instytucja Kultury naszymi działaniami współtworzymy charakter miasta. Do naszego zespołu szukamy ludzi, którym bliskie są nasze wartości: Otwartość, Pasja, Jakość i Gościnność.

Jeżeli jest Ci to bliskie i chcesz z nami budować tę ważną wizję -

dołącz do naszego zespołu - czekamy na Twoją aplikację

Przewiń do profilu firmy