Oferta pracy

Sekretarka / Sekretarz

BIMS Poznań

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • administrowanie dokumentacją firmową zgodnie z wprowadzonymi standardami,

  • kontakty z pracownikami i klientami zewnętrznymi,

  • współpraca z pozostałymi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność i dyskrecja

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • karty medyczne i Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

BIMS Poznań

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy