Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz

Pol-glass sp.j.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma Pol – Glass, lider w projektowaniu, produkcji, realizacji i montażu zjeżdżalni i atrakcji wodnych, w związku z ciągłym rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Bieżąca obsługa administracyjna biura
  • Organizacja delegacji służbowych pracowników
  • Współpraca z pracownikami pozostałych działów oraz z księgowością
  • Składanie oraz koordynowanie zamówień na potrzeby administracji
  • Prowadzenie oraz nadzorowanie kalendarza
  • Koordynacja obiegu dokumentów (pism, poczty przychodzącej i wychodzącej)
  • Profesjonalna pomoc w obsłudze klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie: średnie (ekonomiczne)
  • znajomość języków: komunikatywna znajomość języka angielskiego (odbieranie telefonów)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku obsługi sekretariatu
  • biegła obsługa pakietu Office

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy przesyłać aplikacje klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy