Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Sekretarz

Akademia Sztuki w Szczecinie

  • plac Orła Białego 2
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

plac Orła Białego 2

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie obsługi administracyjnej i organizacyjnej pionu kanclerskiego,
  • przygotowywanie projektów pism, wystąpień i prezentacji,
  • prowadzenie terminarza spraw i spotkań według skali priorytetów,
  • przygotowywanie i załatwianie spraw związanych z bieżącą działalnością kanclerza,
  • organizacja podróży, zakup biletów oraz rozliczanie delegacji służbowych kanclerza.
  • prowadzenie rejestru: zarządzeń kanclerza, umów, pieczątek i pełnomocnictw,
  • prowadzenie dziennika korespondencji wpływającej i wychodzącej od kanclerza,
  • organizacja i rozliczanie zakupów związanych z funkcjonowanie pionu kanclerskiego,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • wykonywanie czynności związanych z obsługą pocztową i kurierską,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pisania wniosków i pism,
  • znajomość języka angielskiego,

Pożądane cechy kandydata:

  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • systematyczność w realizacji celów i zadań,
  • gotowość do doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,
  • dokładność i precyzja w zakresie wykonywanych czynności, organizacji pracy oraz przestrzegania procedur,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • umiejętność szybkiej pracy z informacją,
  • łatwość przygotowywania profesjonalnych listów, odpowiedzi, notatek itp.

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ogłoszenie archiwalne