Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka / Sekretarz w kancelarii adwokackiej

KANCELARIA ADWOKACKA DR ZBIGNIEW BARWINA

  • Bogurodzicy 1/15, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bogurodzicy 1/15

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Do głównych zadań sekretarki w naszym biurze należy organizacja pracy kancelarii (np. czuwanie nad pocztą przychodzącą i wychodzącą, a także  skrzynką mailową), kontakt z Klientami kancelarii, sądami, czy organami administracji oraz wsparcie pracy prawników poprzez np. organizację spotkań.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, otwartej na pracę z ludźmi, komunikatywnej oraz zaangażowanej w wykonywaną pracę. Oczekujemy umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej/radcowskiej, sądzie albo urzędzie administracji publicznej oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przy realizacji obowiązków oraz pracę w młodym zespole w godzinach od 9.00 do 17.00.

O nas

Barwina Białkowski Siemak - Adwokaci to nowoczesna kancelaria adwokacka świadcząca pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego.