Oferta pracy

Sekretarka / Sekretarz (w kancelarii adwokackiej)

BPO International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu Kancelarii oraz kompleksowa organizacja pracy biura;

  • obsługa połączeń telefonicznych Kancelarii;

  • koordynacja terminarza Kancelarii;

  • zarządzenie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

  • przygotowywanie dokumentów Kancelarii;

  • obsługa Portalu Informacyjnego Sądów;

  • umawianie spotkań z Klientami Kancelarii;

  • wystawianie faktur, kontrola rozliczeń oraz nadzorowanie wpływu należności;

  • przygotowywanie dokumentów dla księgowej i stały kontakt z księgowością;

  • obsługa urządzeń biurowych;

  • załatwianie bieżących spraw administracyjno - organizacyjnych;

  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji;

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno - organizacyjnym;

  • zaopatrzenie w artykuły biurowe, środki czystości i artykuły spożywcze;

  • inne prace administracyjno – biurowe.

Nasze wymagania

  • dobra obsługa komputera - pakiet MS Office;

  • obsługa programów związanych z nagrywaniem plików audio – video oraz obróbka zdjęć,

  • dobra organizacja pracy;

  • rzetelność, sumienność, dokładność, precyzyjność, terminowość, punktualność, szybkość pracy, podzielność uwagi;

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dogodna lokalizacja

BPO International oferuje usługi outsourcingowe najwyższej jakości, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Główne obszary usług, w których specjalizuje się BPO International to marketing, obsługa klienta, obsługa administracyjna, usługi IT, HR i payroll.

Brandnova to wiele różnych osobowości. Jesteśmy zespołem zorganizowanym w ramach BPO International. Jako niezależni specjaliści i eksperci, wspólnymi siłami, kompleksowo obsługujemy projekty marketingowe dla naszych klientów. Stawiamy na efektywną współpracę i innowacyjne podejście.

Przewiń do profilu firmy