Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz

"KAŹMIERCZAK KOŁODZIEJCZYK REWIEŃSKI- ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI" sp.j.O firmie

"KAŹMIERCZAK KOŁODZIEJCZYK REWIEŃSKI- ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI" sp.j.

Belgijska 11/lok. 2

Warszawa

Kancelaria adwokacko-radcowska poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa sekretariatu Kancelarii
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (odbieranie, rejestrowanie, rozdzielanie, wysyłanie)
  • Zanoszenie korespondencji na pocztę
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji i obiegu dokumentów
  • Skanowanie i kserowanie dokumentów
  • Kontakt z Urzędami i Sądami
  • Porządkowanie i archiwizacja akt
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Załatwianie bieżących spraw biurowo-administracyjnych
  • Bieżąca pomoc pracownikom kancelarii w pracach biurowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Kancelarii

WYMAGANIA:

  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach: 8:00 - 16:00 oraz 12:00 - 20:00,
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, sumienność, dokładność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pracę w renomowanej Kancelarii
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

* Kandydatów spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj wraz z oświadczeniem o następującej treści.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy