Sekretarka/Sekretarz

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - ZAPA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - ZAPA

Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych (ZAPA) przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich to największa w Europie Środkowo-Wschodniej organizacja zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi do utworów audiowizualnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów wewnątrz biura, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Organizacja i koordynacja spotkań w biurze,
  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi,
  • Współpraca z biurem rachunkowym,
  • Organizacja podróży służbowych pracowników biura.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe licencjackie,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, dokładność, skrupulatność,
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne, wysoka kultura osobista.

Spełnienie poniższych wymagań będzie dodatkowym atutem:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Doświadczenie w pracy w branży medialnej,
  • Zainteresowanie sprawami kultury i filmu.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z wykonywaną pracą,
  • Pracę w stabilnej finansowo organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania. UWAGA! W dalszym procesie rekrutacji będą rozpatrywane wyłącznie aplikacje składające się z CV oraz Listu Motywacyjnego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy