Ta oferta pracy jest nieaktualna od 489 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka/Sekretarz

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Instytucja kultury

    poszukuje kandydatki/kandydata

    na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • obsługa sekretariatu oraz kompleksowa organizacja pracy biura
    • koordynacja kalendarza spotkań dyrekcji instytucji
    • obsługa gości instytucji
    • prowadzenie i ewidencja dokumentacji, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizowanie
    • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • prowadzenie archiwum instytucji
    • prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych
    • redagowanie pism
    • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku instytucji
    • administracyjne wsparcie innych pracowników
    • inne prace administracyjno-biurowe

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku sekretarki/sekretarza
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność redagowania pism i tworzenia dokumentacji
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).