Ta oferta pracy jest nieaktualna od 225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka/Sekretarz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kulesza & Adamiak sp.j.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz polskich i zagranicznych klientów.

     W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy zmotywowanej/go kandydatki/a na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • obsługa sekretariatu i wsparcie organizacyjne Kancelarii,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji,
    • monitoring prasy, portali,
    • archiwizacja dokumentacji,
    • koordynacja zaopatrzenia Kancelarii w materiały biurowe,
    • obsługa recepcyjna gości (serwis kawa/herbata, rezerwowanie i przygotowywanie sali spotkań).

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dużym atutem będzie praca w kancelarii prawniczej, biurze rzecznika patentowego, kancelarii notarialnej etc.),
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • dobrej organizacji pracy,
    • dokładności i rzetelności.

    Oferujemy:

    • możliwość współpracy w niepełnym wymiarze (godzenie współpracy i nauki),
    • długoterminową współpracę w dynamicznym, młodym środowisku,
    • refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny,
    • biuro w bezpośredniej lokalizacji metra Wilanowska.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny),
    w terminie do dnia 10 grudnia 2017 r.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."