Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka/sekretarz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SeaChange Polska, Warszawa

    SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych.

    Szukamy komunikatywnej i odpowiedzialnej osoby do obsługi sekretariatu naszej firmy.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa recepcji;
    • Koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych oraz obsługa gości;
    • Obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych w języku polskim i angielskim;
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie;
    • Odbieranie i nadawanie przesyłek kurierskich;
    • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych;
    • Współpraca z serwisem sprzątającym;
    • Współpraca z dostawcą owoców do biura;
    • Współpraca z serwisami drukarek biurowych, ekspresów;
    • Organizacja zajęć z języka angielskiego;
    • Nadzór nad prawidłowym wyglądem recepcji, biura, kuchni i salek konferencyjnych.

    Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

    • Jesteś osobą komunikatywną, sumienną i dobrze zorganizowaną;
    • Potrafisz przyjaźnie i bezkonfliktowo porozumiewać się ze współpracownikami;
    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne porozumiewanie się z klientami zagranicznymi;
    • Jesteś osobą samodzielną, która potrafi rozwiązywać problemy i bierze odpowiedzialność za swoje działania;
    • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do ludzi oraz do powierzanych zadań.

    Co oferujemy:

    • Pracę w biurze w centrum Warszawy (ul. Przeskok);
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
    • Szkolenia;
    • Lekcje nauki języka angielskiego;
    • Prywatną opiekę zdrowotną;
    • Pakiet Multisport;
    • Budżet integracyjny.

    Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze – wyślij nam swoje CV lub kontakt do siebie!

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udostępnienia informacji o wynikach rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest SeaChange Polska Sp. z o.o. (ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa). Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.