Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka / Sekretarz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.

    Polska Firma Laboratorium DermaPharm –– wiodący producent  preparatów pielęgnacyjnych i suplementów żywieniowych dla zwierząt domowych, istniejąca na rynku od 25 lat

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • efektywne i wydajne wspomaganie pracy biura poprzez zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów;
    • wspieranie pracy kierownictwa oraz Zarządu w czynnościach administracyjnych;
    • obsługa centrali telefonicznej;
    • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej; koordynowanie przepływu dokumentów oraz informacji służbowych;
    • przyjmowanie interesantów;
    • pełna obsługa sekretariatu;
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym o estetyczny wygląd biura i jego zaopatrzenie w niezbędne materiały.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe/licencjat;
    • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
    • znajomość programów komputerowych MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
    • pożądana znajomość języka angielskiego;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • sprawność działania oraz  samodzielność;
    • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu;
    • dokładność;
    • wysoka kultura osobista;
    • umiejętność pracy z wieloma osobami, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat
    • stabilność zatrudnienia
    • szkolenia
    • pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Laboratorium Dermapharm z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Człuchowskiej 12 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.