Sekretarka /Sekretarz

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wiosenna 5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wiosenna 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu,

  • obsługa gości oraz klientów odwiedzających firmę,

  • obsługa telefonów przychodzących i wychodzących,

  • zarządzanie kalendarzem rozpraw i spotkań,

  • organizacja podróży służbowych,

  • organizacja wewnętrznych i zewnętrznych zebrań i spotkań,

  • współpraca z dostawcami usług,

  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami firmy,

  • utrzymywanie urządzeń biurowych w należytym stanie (pilnowanie terminów przeglądów, zamawianie napraw, reklamacje),

  • zaopatrywanie w materiały biurowe i eksploatacyjne,

  • odbieranie i wysyłanie korespondencji,

  • wprowadzenie danych do aplikacji zarządzającej sprawami obsługiwanymi przez kancelarię.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B (czynne) będzie dodatkowym atutem.

O nas

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów A. Kustra, E. Trybuchowska, T. Dunikowski Sp. k. została utworzona w 2004 r. i skupia się na świadczeniu usług pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców. Zespół Kancelarii liczy ponad trzydzieści osób.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.