Oferta pracy

Sekretarka/Sekretarz Zarządu

HELIMED Diagnostic Imaging O firmie

HELIMED Diagnostic Imaging

Panewnicka 65

Katowice

HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. komandytowa to jedna z największych sieci diagnostycznych w województwie śląskim i opolskim. Ośrodek wykonuje rocznie około 200 tys. badań. Od początku działalności przebadał już ponad 1 milion pacjentów. www.helimed.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie Sekretariatu Spółki w siedzibie w Katowicach
  • przyjmowanie interesantów, współpracowników i klientów w siedzibie spółki
  • telefoniczna obsługa firmy
  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej Spółki (przyjęcie, rejestracja, wysyłka)
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu i biura
  • protokołowanie spotkań i zebrań
  • tworzenie pism wychodzących
  • prowadzenie archiwum biurowego oraz czuwanie nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów
  • wprowadzanie dokumentacji przychodzącej do wewnętrznego systemu obiegu dokumentów

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe – 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, a zwłaszcza MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
  • obsługa programu Intense (mile widziana)
  • prawo jazdy kategorii B
  • swobodne przeprowadzanie rozmów w języku angielskim lub niemieckim
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia według zapotrzebowania.
  • pracę na pełny etat od 01.11.2020 r.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych tj. CV z dopiskiem praca sekretariat.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy