Oferta pracy

Sekretarka / Sekretarz

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.O firmie

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

Zimna 1A

Zielona Góra

NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o. w Zielonej Górze producent lodów, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem zatrudni na stanowisko:

SEKRETARKA/SEKRETARZ
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu firmy
  • obsługa obiegu dokumentów
  • prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa poczty elektronicznej i urządzeń biurowych
  • obsługa przesyłek kurierskich
  • obsługa telefoniczna sekretariatu
  • obsługa spotkań biznesowych
  • sporządzanie dokumentów dla zarządu
  • prowadzenie zamówień na materiały biurowe
  • bieżąca współpraca z poszczególnym działami

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane na stanowisku sekretarki/sekretarza/
  • wykształcenie średnie/wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office /WORD, EXCEL/
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system premiowy
  • stałe godziny pracy /wolne weekendy/
  • parking firmowy/parking dla rowerów
  • świadczenia świąteczne /bony, paczki dla dzieci/
  • udział w eventach firmowych /wycieczki, zabawy/
Oferty należy składać na adres:
„Nordis” Chłodnie Polskie Sp. z.o.o.
ul. Zimna 1a, Tel. 68 45 12 276
65-707 Zielona Góra
lub klikając w przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu przez NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

Jestem świadoma/świadomy że Administratorem moich danych jest NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o. w Zielonej Górze.

Jestem świadoma/świadomy, że mam prawo wglądu, poprawiania i usuwania tych danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy