Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka

  • Złotkowo (pow. poznański), Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Dimark S.A.lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Kontroli Bagaży i Pasażerów oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Sekretarka
    Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański) (okolice), Złotkowo (pow. poznański)

    Obowiązki:

    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w formie elektronicznej jak i listowej
    • wykonywanie prac administracyjnych  zlecanych przez  Zarząd
    • obsługa gości
    • zamawianie artykułów biurowych, spożywczych i innych na potrzeby biura
    • dbanie o dobry wizerunek firmy
    • administracja budynku

    Wymagania:

    • dobra znajomość MS Office
    • doświadczenie na stanowisku Sekretarki
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • inicjatywa, zaangażowanie, sumienność
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • czynne prawo jazdy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)
    za pomocą przycisku aplikowania.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzule:

    „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. I. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”