Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

JASCHKE HARTWICH BERNHARDT INŻYNIEROWIE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu; Administracja firmy

  • Fakturowanie

  • Współpraca z biurem księgowym i urzędami

  • Wsparcie Zarządu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w pracy w sekretariacie i/lub księgowości

  • Doskonała organizacja pracy; Dokładność i zaradność

To oferujemy

  • Możliwość pracy w ciekawych i wymagających projektach

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę, etat 10-15 godzin w tygodniu

  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze

JASCHKE HARTWICH BERNHARDT INŻYNIEROWIE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaschke Hartwich Bernhardt inżynierowie Sp. z o.o. Sp. K. (JHB) to niemieckie biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji konstrukcji budowlanych. Mając na uwadze przyszłość naszej marki i chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy w trakcie tworzenia oddziału naszego biura w Szczecinie. Dla wzmocnienia naszego zespołu w Szczecinie, poszukujemy Sekretarki.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowanie, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z podaniem najwcześniej możliwej daty rozpoczęcia pracy jaki i ze wskazaniem oczekiwań dotyczących wynagrodzenia pocztą e-mail na następujące dane kontaktowe.