Logo Pracuj.pl

Sekretarka – umowa na czas zastępstwa

RECO POLSKA PRODUKCJA SP Z O OO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RECO POLSKA PRODUKCJA SP Z O O

Łódzka 145

Kalisz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Prowadzenie polis ubezpieczenia grupowego
  • Organizacja przesyłek kurierskich
  • Zarządzanie flotą samochodową
  • Komunikacja wewnętrzna

Nasze wymagania

  • umiejętność organizowania pracy
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • znajomość Excel/ Power Point
  • znajomość języka angielskiego (poziom średni)

To oferujemy

  • szkolenia wdrożeniowe
  • umowa o pracę na czas zastępstwa

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Witamy w Grupporeco. Jesteśmy europejskim liderem w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży komponentów oraz akcesoriów z drutu i rurek metalowych, stosowanych w zmywarkach do naczyń i lodówkach do użytku domowego. Grupporeco posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie.

Reco Polska Produkcja Sp. z o.o. w Kaliszu jest oddziałem produkcyjnym Grupporeco i specjalizuje się w produkcji koszy do zmywarek do naczyń oraz parowników i komponentów do lodówek.

Sekretarka – umowa na czas zastępstwa, Łódzka 145, Kalisz