Oferta pracy

Sekretarka w Biurze Zarządu

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Zawodzie 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Zawodzie 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez przyjmowanie gości zgodnie z zasadami etykiety biznesowej.

  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji pracownikom i partnerom biznesowym pojawiającym się w sekretariacie/recepcji.

  • Wykonywanie prac zleconych przez Zarząd.

  • Zabezpieczenie prawidłowego obiegu dokumentów.

  • Opis faktur za zrealizowane zamówienia.

  • Rejestrowaniem dokumentacji i zdarzeń w systemach IT.

  • Prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań Zarządu.

  • Wsparcie pracowników firmy w bieżących obowiązkach.

  • Kontrola nad dostępem do pomieszczeń biurowych.

  • Rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych oraz hoteli.

  • Prowadzenie ewidencji delegacji służbowych.

  • Zamawianie usług cateringowych.

  • Wyrabianie pieczątek i wizytówek.

  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki.

  • Dbanie o aktualny stan wyposażenia biurowego.

  • Dbanie o sale konferencyjne.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność;

  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne;

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Pozytywne nastawienia do otoczenia oraz wysoki poziom kultury osobistej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 500 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy