Oferta pracy

Sekretarka w Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-MazurO firmie

Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur

Powstańców Śląskich 121/207

Wrocław

Notariusz dr Wisława Boć-Mazur

zatrudni:

Sekretarkę w Kancelarii Notarialnej

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu lub obsłudze zarządu
  • szybkość i precyzja w wykonywaniu zadań
  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność szybkiego komputeropisania
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność
  • dobrze widziana znajomość języków obcych

Zakres zadań:

  • obsługa sekretariatu / biurowości kancelarii
  • prowadzenie Repertorium A oraz innych ksiąg notarialnych
  • wysyłka korespondencji
  • wystawianie i korygowanie faktur, dokumentów KP oraz not obciążeniowych

Oferuję:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk aplikuj pod ogłoszeniem.

W podaniu należy dopisać klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy