Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka w kancelarii prawnej

PCWO O firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej do biura w wersji papierowej,

  • obsługa poczty elektronicznej,

  • rozdzielanie przyjętej poczty,

  • udzielanie informacji klientom (bezpośrednio lub telefonicznie), a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych,

  • przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań,

  • prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników Biura w materiały biurowe,

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji,

  • wsparcie innych działów przy porządkowaniu dokumentacji.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie i własna inicjatywa w realizacji powierzanych obowiązków,

  • miła aparycja i reprezentatywność,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • biegła obsługa komputera (programów MS Office),

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w przyjaznym zespole.

PCWO

Kancelaria Prawna PCWO prężnie działająca na rynku odszkodowań oraz ubezpieczeń na życie z UFK, w związku z dynamicznym rozwojem stawia na rozwój kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje ambitnych osób, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii.