Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

POS Media Poland Sp. z o.o.O firmie

POS Media Poland Sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o doskonałe funkcjonowanie biura

  • przyjmowanie i obsługa gości

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów

  • planowanie i kontrola kosztów biurowych

  • wsparcie procesów operacyjnych pozostałych działów firmy

  • uzupełnianie baz danych

  • nadawanie/odbieranie różnego typu przesyłek (listy, paczki itp.)

  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich organizacja

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoki poziom odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • samodzielność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia,

  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • benefity pracownicze,