Oferta pracy

Sekretarka z językiem niemieckim i/lub angielskim

Schnellecke Polska Sp. z o.o.O firmie

Schnellecke Polska Sp. z o.o.

Gorzysława 27

Poznań

Miejsce pracy: (Poznań Antoninek)

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu:
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji) oraz obsługa poczty elektronicznej,
    • ewidencjonowanie, archiwizowanie i koordynowanie obiegu dokumentów w biurze
    • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych.

  • reprezentowanie firmy:
    • przyjmowanie interesantów,
    • organizacja zebrań oraz spotkań służbowych przełożonego,
    • przygotowywanie poczęstunku dla gości firmy,
    • udział w organizacji imprez, organizacja cateringu.

  • wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach:
    • prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, umawianie spotkań,
    • redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań,
    • sporządzanie raportów i protokołów (narady, spotkania),
    • przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonego,
    • archiwizacja dokumentów,
    • inne prace zlecone przez przełożonego.

  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • nienaganna kultura osobista, otwartość, komunikatywność.

Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
    • przyjazną atmosferę pracy
    • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka zdrowotna, pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie karty MultiSport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zmieszczenie poniższej klauzuli w CV na potrzeby rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy