Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka

KŁOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Goduli 10, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KŁOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Goduli 10

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz spraw administracyjno-biurowych;

  • obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej;

  • profesjonalna obsługa gości oraz interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych spółki;

  • redagowanie pism służbowych oraz innych dokumentów zgodnie ze standardami firmy;

  • rejestrowanie oraz archiwizacja umów i kontraktów;

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych;

  • współpraca z księgowością.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie min. średnie o profilu administracyjnym;

  • prawo jazdy kat B;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • wysoka kultura osobista;

  • kreatywność, systematyczność, rzetelność;

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi;

  • zaangażowanie i umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • zorientowanie na cele.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie;

  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikację zawodowe;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji;

  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe, wysoki rabat na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach;

  • spotkania wigilijne, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.

Przewiń do profilu firmy