Oferta pracy

Sekretarka Zarządu

Lorien Group Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Lorien Group Sp. z o.o. Sp. K.

Zagrodnicza 29

Poznań

Lorien Group Sp. z o. o. Sp. k. – jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania, wyposażania i serwisu najlepszych w Polsce obiektów gastronomicznych. Naszym Klientom oferujemy wiedzę
i doświadczenie zdobyte podczas 24-letniej obecności na rynku. Doradzamy przy doborze najwyższej jakości sprzętu i rozwiązań. Wśród naszych Klientów są: Ikea, Stadion Narodowy, Hotel Arłamów, Hilton, Sheraton, Google Polska, Volkswagen, Lidl, Orlen, restauracja Belvedere i wielu innych.

Poszukujemy osób na stanowisko:

SEKRETARKA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Poznań

GŁÓWNE ZADANIA

  • realizacja zadań administracyjno – organizacyjnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy,
  • planowanie i organizacja spotkań oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • zarządzanie dokumentami,
  • kontakt z zewnętrznymi partnerami firmy,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • przyjmowanie i obsługa gości firmy.

WYMAGANIA

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym programu MS Excel,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,

Poszukujemy osoby o wysokiej kulturze osobistej i nienagannej prezencji, samodzielnej w działaniu, wykazującej się inicjatywą i zaangażowaniem, posiadającej umiejętności dobrej organizacji czasu pracy.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • wsparcie na etapie wdrożenia
Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą APLIKUJ

Mile widziane dołączenie referencji z poprzednich miejsc pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy