Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sekretarka Zarządu Spółki

Fosfan S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za funkcjonowanie sekretariatu, codzienną obsługę Zarządu Spółki, nadzorowanie obiegu dokumentów oraz sprawnego przepływu informacji miedzy działami. Do obowiązków pracownika należy m.in.: obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie spotkań, wyjazdów (zamawianie biletów i noclegów) Rady Nadzorczej i Dyrektorów, zamawianie artykułów biurowych na potrzeby Firmy.

  • Charakter pracy: praca biurowa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wyższe ekonomiczne lub związane z branżą,

  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • sumienność, komunikatywność, punktualność,

  • kreatywność i samodzielność,

  • dyspozycyjność dotycząca wyjazdów targowych i spotkań handlowych,

  • dobra znajomość komputera i praktyczna obsługa pakietu MS Office,

  • znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość j. niemieckiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po okresie próbnym,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,

  • telefon służbowy.