Oferta pracy

Sekretarz/-ka / Asystent/-ka biura

Talex S.A.

  • Karpia 27, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Talex S.A.

Karpia 27

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu

  • kompleksowe administrowanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną

  • zapewnienie właściwego sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • prowadzenie kalendarza oraz obsługa spotkań Zarządu

  • kontakt z firmami zewnętrznymi w celu realizacji spotkań firmowych

  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

  • rezerwacja hoteli i biletów komunikacji dla pracowników

  • przyjmowanie gości, klientów i kontrahentów oraz dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zdolności organizacyjne

  • bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność pracy z dokumentami

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery

  • Szkolenia i certyfikaty

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Korzystne warunki zatrudnienia

  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT

  • Benefity Sodexo

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Medicover Sport

  • Platformę do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Talex S.A.

Talex jest dostawcą usług IT, obecnym na polskim rynku od ponad 30-stu lat. Dołączając do nas, dołączasz do multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, pracujących z największymi firmami w Polsce.

Do naszych klientów należą firmy z sektorów takich jak bankowy, finansowy, e-commerce czy automotive. Pracując w Talex, pracujesz z organizacjami takimi jak Santander, Volkswagen, Allegro czy Media Expert. W skład portfolio świadczeń wykonywanych przez Talex wchodzą usługi chmurowe i kolokacyjne wykonywane w naszych ośrodkach Talex Data Center, integracje systemów IT, software development oraz outsourcing usług Helpdesku i Serwisu IT.

Od 20 lat jesteśmy spółką notowaną na GPW. Zatrudniamy około 300 pracowników, zakończyliśmy 2500 projektów IT, zaimplementowaliśmy napisane przez nas aplikacje ponad 100 razy i obsługujemy ponad

30 000 zgłoszeń wsparcia miesięcznie. Pracując z nami, masz szansę poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje związane z procesem kompleksowego wsparcia IT.

Przewiń do profilu firmy