Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz/ka - Asystent/ka Zarządu Firmy branża budowlana

RE-Bau

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie spotkań, konferencji,

  • Prowadzenie korespondencji biura,

  • Udział w spotkaniach, konferencjach. Sporządzanie notatek i sprawozdań,

  • Koordynacja pracy biura zarządu,

  • Prowadzenie bieżących spraw w zakresie odpowiedzi na zapytania mailowe i telefoniczne,

  • Obsługa urządzeń biurowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość zasad prowadzenia korespondencji,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • Znajomość programów komputerowych (pakiet office),

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność oraz kreatywność,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.