Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz redakcji

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.O firmie

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą autorów

  • przygotowywanie umów standardowych z autorami i negocjacje umów niestandardowych

  • dbanie o obieg dokumentów i ich terminowe dostarczenie do Działu Płac

  • sprawna komunikacja miedzy autorami, redakcją i pozostałymi działami w firmie

  • nadzór nad rozliczeniami, obsługa systemu do obiegu dokumentów

  • poszukiwanie nowych autorów, nawiązywanie z nimi współpracy

  • obsługa repozytorium zdjęć w CMS

  • wsparcie redakcji w przygotowaniu e-booków, przeprowadzaniu ankiet

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży wydawniczej w obsłudze redakcji

  • bardzo dobrą organizację pracy własnej

  • skrupulatność i zamiłowanie do porządku „w papierach”

  • umiejętność prowadzenia korespondencji mailowej

  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych

  • dobra znajomość programów do edycji tekstów (MS Word) i komunikacji (MS Outlook i Teams), Excel

  • mile widziana umiejętność korzystania z LinkedIn

  • umiejętność pracy w zespole rozproszonym

  • mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami CMS

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • roczną premię za osiągane wyniki

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową

  • dofinansowanie do urlopu

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • pracę w modelu hybrydowym (w biurze i zdalnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy