Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

DreamStorm Studios Piotr Penar

  • Wincentego Pola 27, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wincentego Pola 27

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Segregacja dokumentów i dbanie o ich archiwizację

  • Przygotowywanie umów

  • Dbanie o kompendium wiedzy

  • Zarządzanie pocztą, przygotowywanie listy zamówień i wysyłek

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zainteresowanie branżą gier/rozrywkową oraz jej aspektami

  • Podstawowa znajomość memów

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Mile widziany status studenta

To oferujemy

  • Świetną atmosferę

  • Pracę na minimum 3/4 etatu (120h/miesiąc)

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej - sam wybierasz czy wolisz pracę w domu czy też w biurze

  • Elastyczny grafik - sam decydujesz kiedy i ile pracujesz, przez co łatwo połączyć pracę ze studiami lub innymi obowiązkami 😉

  • Duży nacisk na naukę oraz rozwój umiejętności - dbamy o naszą ogólnodostępną bazę wiedzy, która rozwijana jest przez wszystkich w firmie

  • Prywatną opiekę zdrowotną i psychologiczną

O nas

DreamStorm Studios to 32-osobowy zespół składający się z artystów, programistów, ale przede wszystkim z pasjonatów. Zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych gier PC/VR/AR oraz rozwiązań dla branży rozrywkowej. Aby udowodnić, że biznes może być frajdą a rozrywka sztuką, tworzymy, kodzimy i rozwijamy wszelkie pomysły, te duże i te małe, te biznesowe i bardziej artystyczne - wszystkie które sprawią, że świat będzie lepszym miejscem.