Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

"HOLDING-ZREMB GORZÓW" S.A. Oddział "Rembud-Zremb"

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fabryczna 18

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie Dyrekcji w wykonywanych obowiązkach;

  • wykonywanie prac administracyjnych zlecanych przez Dyrekcję;

  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;

  • prowadzenie kalendarza spotkań;

  • przygotowanie i obsługa spotkań w firmie;

  • prowadzenie spraw organizacyjnych biura i jego zaopatrzenie;

  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Zarządem, a pozostałymi działami firmy;

  • raportowanie;

  • tłumaczenie tekstów;

  • profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • bardzo dobra znajomość MS Office;

  • obsługa urządzeń biurowych;

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy sekretariatu Dyrektora;

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • inicjatywa, zaangażowanie, sumienność;

  • organizacja własnego stanowiska pracy oraz dynamizm w działaniu;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę u solidnego i wiarygodnego pracodawcy;

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy;

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Jesteśmy jednym z Oddziałów należących do grupy kapitałowej HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Specjalizujemy się w realizacji zamówień produkcji powtarzalnej.

Oddział REMBUD-ZREMB to przedsiębiorstwo, które jest w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj konstrukcji stalowej, w tym wielkogabarytowej. Dzięki doświadczeniu i fachowości zdobytych na przestrzeni wieloletniej działalności, zakład jest w stanie dopasować się do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Oferta oddziału obejmuje m.in.: konstrukcje stalowe suwnic, korpusy maszyn, przepustnice, elementy wyposażenia hut, konstrukcje dla sektora energii odnawialnej, chwytaki, konstrukcje nośne maszyn i urządzeń. Ponadto oferujemy usługi w zakresie obróbki skrawaniem.