Logo Pracuj.pl

Sekretarz / Sekretarka

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni Bartłomiej Dudek Katarzyna Franczak-Durczok Sp.p.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni Bartłomiej Dudek Katarzyna Franczak-Durczok Sp.p.

Zacisze 1

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu kancelarii, w tym:
  • ewidencjonowanie korespondencji oraz koordynację jej obiegu;
  • koordynowanie spotkań (prowadzenie kalendarzy, rezerwacja podróży służbowych);
  • prowadzenie bieżącej komunikacji z sądami, klientami i urzędami;
  • prowadzenie kalendarza spraw kancelarii;
  • obsługa kasy fiskalnej;
  • przygotowanie raportów oraz zestawień;
  • organizacja spotkań firmowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE
  • dbałość o dobry wizerunek Kancelarii i wysoką jakość obsługi klientów
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku obsługi sekretariatu w kancelarii prawnej lub sądzie;

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę;
  • dobrą kawę i atmosferę w pracy;
  • pięć obiadów miesięcznie gratis!
  • dłuższy weekend - praca w piątki do 14:30
  • Aplikuj!
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy.

O nas

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni to ludzie z energią i wiedzą popartą doświadczeniem. Ułatwiamy klientom prowadzenie działalności gospodarczej oraz podejmowanie strategicznych inwestycji, zapewniając przy tym długofalowe bezpieczeństwo ich działalności gospodarczej.

Obecnie do naszego biura w Katowicach szukamy osób na stanowisko:

Sekretarka

Sekretarz / Sekretarka, Zacisze 1, Katowice