Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

Bukowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Prowadzenia sekretariatu i organizacja pracy biura kancelarii. Ponadto obsługa wideokonferencji/szkoleń oraz social mediów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/licencjat lub wyższe

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku sekretarskim, najchętniej

  • w kancelarii prawnej lub notarialnej

  • wiązanie swojej przyszłości zawodowej z pracą biurową

  • umiejętność pracy z dokumentami oraz ich archiwizacji

  • znajomość dokumentacji księgowej

  • umiejętność obsługi social mediów, research internetowy

  • podstawy marketingu

  • obsługa komunikatorów internetowych /videokonferencje/

  • język angielski na dobrym poziomie

  • wysoka kultura osobista

  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • ciągłość pracy zawodowej

To oferujemy

Kancelaria oferuje stałą pracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Praca na pełen etat.

O nas