Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

BANAŚ, BOŚ I WSPÓLNICY KANCELARIA ADWOKACKA sp.j.

3 7004 000 brutto / mies.
  • Świętej Teresy 12, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Świętej Teresy 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientami i sądami;

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Koordynacja obiegu dokumentów;

  • Prowadzenie kalendarza, dziennika korespondencji oraz pozostałych dokumentów;

  • Obsługa spotkań z Klientami, pozostałe prace biurowe i administracyjne;

Nasze wymagania

  • Samodzielność, dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole;

  • Doskonała organizacja pracy własnej;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Biegła obsługa MS Office;

  • Dbałość o standardy poufności informacji;

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy prawnej po okresie próbnym wynoszącym 3 miesiące;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy;

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Banaś, Boś i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.j. z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika sekretariatu.