Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

CIECIÓRSKI, WACŁAWIK SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH

Stanisława Żółkiewskiego 5

Toruń

Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych to stabilny pracodawca i partner biznesowy. Od ponad 10 lat zapewniamy Klientom skuteczną i profesjonalną opiekę prawną realizowaną w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Po prostu, po ludzku – to słowa odzwierciedlające nasze wartości:

człowiek, wiarygodność, uczciwość.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców (m.in. branża budowlana, transportowa, nieruchomości), przekształceniach spółek, doradztwie podatkowym, windykacji wierzytelności, prawie medycznym.

Twoje zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu i recepcji: przyjmowanie gości, obsługa połączeń telefonicznych, skrzynki e-mail
  • dbanie o sale konferencyjne, kuchnię, recepcję: w tym zgłaszanie widocznych usterek
  • przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • zapewnienie zaopatrzenia biura w potrzebne artykuły (papiernicze, spożywcze itp.)
  • prowadzenie i koordynacja kalendarza spotkań w kancelarii
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • bieżąca pomoc w pracy prawników
  • budowanie pozytywnego wizerunku kancelarii
  • organizacja podróży służbowych radców prawnych
  • prowadzenie archiwum i zarządzanie dokumentacją
  • sporządzanie dokumentów i pism
  • bieżąca obsługa Partnerów Zarządzających
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów (odbieranie i wysyłanie poczty, przesyłek kurierskich, skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów).

  • masz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • swobodnie obsługujesz komputer
  • prowadzisz auto na co dzień
  • komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim
  • samodzielnie organizujesz pracę i ustalasz priorytety zadań
  • jesteś osobą otwartą na kontakty z ludźmi i budujesz z nimi pozytywne relacje
  • wykonujesz swoje zadania z zaangażowaniem i zapałem
  • lubisz pracę administracyjną i dokumenty
  • wspieranie innych w pracy sprawia Ci radość
  • patrzysz na świat pozytywnie i szukasz rozwiązań a nie problemów
  • czujesz się dobrze w zarządzaniu własnymi zadaniami
  • jesteś świetnym organizatorem.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Od nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • pełne wdrożenie w obowiązki oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w sympatycznej i życzliwej atmosferze
  • prywatną opiekę medyczną w ramach dodatkowego ubezpieczenia
  • pracę o stałych porach od poniedziałku do piątku
  • nowoczesne, klimatyzowane biuro, dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta.

Ogłoszenie archiwalne