Logo Pracuj.pl

Sekretarz / Sekretarka

Den Hartogh Polska Sp. z o.o.O firmie

Den Hartogh Polska Sp. z o.o.

Batalionu Platerówek 3

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw organizacyjnych biura krajowego
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich
  • Zaopatrzenie w bieżące artykuły biurowe oraz spożywcze
  • Dbanie o nienaganny wygląd biura oraz pomoc w organizacji spotkań biznesowych
  • Wsparcie administracyjne dla różnych działów w firmie

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe (również w trakcie nauki)
  • Umiejętność budowania relacji i otwartość na nowe wyzwania
  • Sumienność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Proponowane wynagrodzenie 2500,00 – 3000,00 netto
  • Wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • Wsparcie zespołu i trenera podczas wdrożenia w obowiązki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dzień wolny w dniu Twoich urodzin
  • Świeże owoce, świeże soki i najwyższej jakości włoska kawa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Den Hartogh Logistics jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych. Nasza organizacja rodzinna została założona w Holandii w 1920 roku. Jesteśmy dostawcą usług logistycznych dla przemysłu chemicznego, gazowego, polimerowego i spożywczego. Bezpieczeństwo i doskonałość operacyjna są wpisane w naszą kulturę.

Rozumiemy wartość sieci i partnerstwa, dlatego też koncentrujemy się na opracowywaniu SMART rozwiązań logistycznych wspólnie z naszymi klientami i dostawcami. Jesteśmy obecni na całym świecie, zatrudniając ponad 1900 ambitnych pracowników w 42 biurach w 23 krajach.

Nasz nowoczesny sprzęt to ponad 20.000 kontenerów-cystern, 400 cystern samochodowych i ponad 600 samochodów ciężarowych.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności komunikacji w środowisku międzynarodowym?

Interesuje Cię rozwój intelektualny i branża transportowa?

Sekretarz / Sekretarka, Batalionu Platerówek 3, Praga-Północ, Warszawa