Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Akademia Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie,Aleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa. (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

AKADEMIA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kursantów (w tym płatności, zapisy),

  • obsługa lektorów (w tym rozliczenia, grafiki),

  • obsługa korespondencji (e-mail, oferty, informacje),

  • informacja o usługach (telefoniczna, e-mail),

  • tworzenie przyjaznej atmosfery.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym,

  • biegła obsługa komputera, aplikacji biurowych (Word, Excel), środowiska Internetu,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem,

  • pozytywne nastawienie na relacje z ludźmi,

  • optymistyczna natura.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez pierwsze 3 miesiące w oparciu o umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę.

  • Godziny pracy: poniedziałek- czwartek 10:00-18:00, piątek 10:00-15:00.

O nas

Już od 10 lat w Academia Españoles z powodzeniem szkolimy dorosłych, młodzież i dzieci na wszystkich poziomach nauczania. Łączymy profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego z miłością do kultury hiszpańskiej.