Oferta pracy

Sekretarz / Sekretarka

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia bieżącej obsługi administracyjnej Biura Zarządu,

  • Ustalania kalendarza spotkań,

  • Koordynacji pracy Członków Zarządu,

  • Organizacji spotkań i wyjazdów służbowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, raportów,

  • Prowadzenie korespondencji i nadzór nad nią,

  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów,

  • Przygotowywanie i redagowanie pism, dokumentów, bieżących tłumaczeń, opracowywanie raportów i podsumowań spotkań, przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu,

  • Obsługi centrali telefonicznej Biura Zarządu,

  • Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe, artykuły spożywcze itp.,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • Pracujesz w środowisku MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Outlook),

  • Masz umiejętności organizacyjne, koordynacyjne oraz sprawnie zarządzasz czasem,

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność,

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku niemieckim (preferowany) i/lub angielskim B1,

  • Jesteś proaktywny i masz umiejętność proponowania rozwiązań,

  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Jedno z większych przedsiębiorstw w świecie w branży recyklingu w związku z dalszym rozwojem i sukcesywnym oraz ze wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku: Sekretarz / Sekretarka.

Przewiń do profilu firmy