Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz / Sekretarka

Zagajewski & Skowron Kancelaria Prawna S.C.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mikołaja Kopernika 34

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna sekretariatu,

  • nadzór nad obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,

  • aktualizacja informacji w bazach danych,

  • rozliczenia klientów,

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,

  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej,

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • znajomość języka angielskiego – poziom średniozaawansowany,

  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,

  • operatywność, samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia,

  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat-Uniwersytet.

O nas

Kancelaria Zagajewski & Skowron, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze obrotu gospodarczego i prawie procesowym cywilnym, nawiąże współpracę z sekretarzem / sekretarką.