Logo Pracuj.pl

Sekretarz / Sekretarka

DOLNOŚLĄSKIE PRODUKTY REGIONALNE sp. z o.o.O firmie

  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

DOLNOŚLĄSKIE PRODUKTY REGIONALNE sp. z o.o.

Jana Długosza 2

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie i przeprowadzanie rozmów telefonicznych.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym mailowej.
  • Przyjmowanie osób odwiedzających firmę i udzielanie informacji na temat przedsiębiorstwa.
  • Prowadzenie rejestru korespondencji oraz archiwizacja dokumentów.
  • Organizacja spotkań, konferencji i innych wydarzeń.
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, w tym dbałość o stan i porządek w pomieszczeniach biurowych.
  • Wsparcie w działaniach informacyjno-promocyjnych
  • Zamawianie materiałów biurowych i eksploatacyjnych
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do obsługi klienta oraz utrzymania dobrych relacji z pracownikami firmy.
  • Umiejętności obsługi programów biurowych (np. MS Office), drukarki, ksero.
  • Sumienność, dokładność, precyzja oraz dbałość o detale, a także umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność, rzetelność, kultura osobista oraz znajomość etykiety firmowej.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy.
  • Rozwój swoich kwalifikacji i umiejętności.
  • Możliwość awansu.

Sekretarz / Sekretarka, Jana Długosza 2, Psie Pole, Wrocław