Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarz Szkoły

"FUNDACJA COSINUS EDUKACJA CZ"

Żwirki i Wigury 6

Śródmieście

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie

  • obsługa klientów - w tym telefoniczna

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wprowadzanie danych klientów do baz danych

  • realizacja zadań związanych z promocją usług edukacyjnych

  • inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • łatwość nawiązywania kontaktu

  • komunikatywność

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie Sekretarza Szkoły na ½ etatu bądź umowę zlecenie

  • pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • nowoczesne narzędzia pracy

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.

Przewiń do profilu firmy